Od prvního setkání začneme pracovat na změně Vašeho života!

Jmenuji se Martina, jsem osobní kouč a hned na začátek vám chci nastínit, jakým stylem pracuji. Je to důležité, protože nám to ušetří čas i zbytečná zklamání.

Hledáte-li služby osobního kouče, pak se pravděpodobně nacházíte v některé z těchto situací:

  • cítíte nutkání něco ve svém životě změnit, ale nevíte přesně co,
  • víte, co přesně byste chtěli změnit, ale nevíte jak,
  • tušíte, jak vytyčené změny dosáhnout, ale z nějakého důvodu (strach, stereotyp...) jste ještě nezačali,
  • už na změně svého života pracujete, ale nedaří se vám to tak, jak byste si přáli.

Souhlasí? Výborně! Otevřeně vám musím říct, že se mi nejlépe pracuje s těmi klienty, kteří se v téhle posloupnosti nacházejí co nejdál. Má zkušenost ukazuje, že nejlepších výsledků dosahuji s těmi lidmi, kteří vědí, co chtějí, a za mnou přicházejí jen kvůli tomu "malému" technickému detailu, jak toho dosáhnout, respektive jak překonat překážky, které jim stojí v cestě. Mými klientkami jsou nejčastěji ženy a nejraději jsem, když hned po úvodním seznámení začneme pracovat. Když hned podnikáme konkrétní kroky k dosažení cílů mých klientek a já jim pomáhám překonávat překážky, strach a pochyby.

Tím nechci říct, že pokud jste muž a nevíte, co vlastně od koučinku chcete, nemůže naše spolupráce fungovat. Chci ale být upřímná a neslibovat modré z nebe. Líbí se vám můj styl? Tak pojďme začít!


Somatické koučování jako mimořádně efektivní metoda pro životní změnu

V mém koučinkovém stylu se odráží celá řada vlivů, vlastně se v něm odráží celý můj život. Třeba to, že jsem mnoho let strávila prací s lidmi. Že jsem jedním z mála registrovaných praktiků Bachovy květové terapie v České republice. A také to, že jsem absolvovala výcvik somatického koučinku v pražském centru Pod křídly.

Somatické koučování vychází z unikátního přístupu ke klientovi. Zatímco většina koučů se zaměřuje takřka výhradně na myšlenky a představy klienta, somatický kouč si všímá také emocí a jejich manifestace v tělesných projevech. Tím se může velmi rychle dostat k těm skutečně základním momentům, které utvářejí život klienta, a zaměřit se v práci s ním na to opravdu podstatné. Tahle metoda se mi líbí jednak proto, že neredukuje člověka na tělo, nebo mysl, ale přistupuje k němu jako k jednotě obojího. A také proto, že díky tomu dosahuje skvělých výsledků.

Víc informací o somatickém koučinku

Jak je to s cenou koučinku

Jedno koučovací sezení u mě trvá 70 minut a jeho základní cena je 1.100 Kč. Poskytuji však řadu slev, jednak při objednávce většího počtu setkání, jednak pro ženy na rodičovské dovolené nebo studenty. V každém případě vždy před začátkem koučinku dělám se zájemci půl hodinové "oťukávací" setkání zdarma, na němž si ujasníme, zda si vzájemně sedíme a chceme spolu pracovat.

 

AKTUALITY

Omlouvám se, momentálně nepřibírám další klienty do koučování.